TFF-M2X40/DR111 - Елементи дистанційні металеві
TFF-M2X40/DR111
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 40мм; Різьба вн: M2; латунь
Довжина дистанції 40мм
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 4мм
Властивості механічних елементів з двостороннім внутрішнім різьбленням
Внутрішня різьба M2
Довжина гвинта 10мм