TFF-M2X40/DR111 - Metal Spacers
TFF-M2X40/DR111
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 111X40
Description
Screwed spacer sleeve; 40mm; Int.thread: M2; hexagonal; brass
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 40mm
Internal thread M2
Plating material nickel
Spanner size 4mm
Thread length 10mm