TFF-M2X20/DR111 - Елементи дистанційні металеві
TFF-M2X20/DR111
Опис
Дистанціююча втулка з різьбленням; 20мм; Різьба вн: M2; латунь
Довжина дистанції 20мм
Матеріал покриття нікель
Розмір ключа 4мм
Властивості механічних елементів з двостороннім внутрішнім різьбленням
Довжина гвинта 10мм