TFF-M2X20/DR111 - Metal Spacers
TFF-M2X20/DR111
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: DREMEC
  • Part Number: 111X20
Description
Screwed spacer sleeve; 20mm; Int.thread: M2; hexagonal; brass
Type of spacer screwed spacer sleeve
Spacer length 20mm
Internal thread M2
Plating material nickel
Spanner size 4mm
Thread length 10mm