TEN10-2410 - Перетворювачі DC/DC
TEN10-2410
Опис
Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 3.3VDC; Iout: 2400mA; THT
Характеристики
Виробник TRACO POWER
Тип перетворювача DC/DC
Потужність 10Вт
Вхідна напруга 18...36В DC
Вихідна напруга 3,3В DC
Вихідний струм 2,4А
Монтаж THT
Серія виробника TEN
Зовнішні розміри 50,8x25,4x10,2мм
ККД 76%
Робоча температура -40...85°C
Частота перемикання 300кГц
Захист від короткого замикання SCP
протиперевантажувальні OPP
Напруга ізоляції 1,5кВ
Кількість виходів 1
Розміри 2"x1"