TC0525B4992T1E - Резистори SMD
TC0525B4992T1E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thin film; прецизійний; SMD; 0805; 49,9кОм; 100мВт; ±0,1%
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thin film
Вид резистора прецизійний
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 49,9кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±0,1%
Робоча температура -55...155°C
Імпульсна макс. напруга 200В
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C
Робоча напруга 100В