TC0325B7500T1E - Резистори SMD
TC0325B7500T1E
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
Опис
Резистор: thin film; прецизійний; SMD; 0603; 750Ом; 62,5мВт; ±0,1%
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thin film
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 750Ом
Потужність 62,5мВт
Допуск ±0,1%
Робоча напруга 50В
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C
Імпульсна макс. напруга 100В
Монтаж SMD
Вид резистора прецизійний
Робоча температура -55...155°C