STF30150C-SMC - Діоди Шотки THT
STF30150C-SMC
  • Категорія: Діоди Шотки THT
  • Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
  • Назва у виробника: STF30150C
Опис
Діод: випрямний Шотткі; THT; 150В; 30А; ITO220AB; Ufmax: 790мВ; туба
Характеристики
Виробник SMC DIODE SOLUTIONS
Тип діода випрямний Шотткі
Вид упаковки туба
Корпус ITO220AB
Монтаж THT
Структура напівпровідника подвійний
спільний катод
Струм провідності 30А
Пряма напруга макс. 0,79В
Струм в імпульсі макс. 200А
Зворотна напруга макс. 150В