SR305A030 - Ланцюгова передача
SR305A030
Опис
Ланцюгова напрямна; MEDIUM; Рад.заг: 70мм; L: 980мм; чорний
Характеристики
Виробник BREVETTI
Колір чорний
Серія виробника MEDIUM
Тип аксесуарів до кабелів ланцюгова напрямна
Модель з жовтими штифтами
рамки, що відкриваються з внутрішнього радіусу
Внутрішня ширина 50мм
Внутрішня висота 24мм
Зовнішня висота 30мм
Зовнішня ширина 74мм
Радіус загибу 70мм
Довжина 980мм