SR305A030 - Cable Chains
SR305A030
  • Category: Cable Chains
  • Manufacturer: BREVETTI
  • Part Number: SR305A030
Description
Cable chain; MEDIUM; Bend.rad: 70mm; L: 980mm; Int.height: 24mm
Specifications
Manufacturer BREVETTI
Type of cable accessories cable chain
Manufacturer series MEDIUM
Bending radius 70mm
Length 980mm
Version frames openable from inner radius
with yellow pins
External height 30mm
External width 74mm
Internal height 24mm
Internal width 50mm