SMDMM0204-8R2 - Резистори SMD
SMDMM0204-8R2
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
  • Назва у виробника: MMA02040C8208FB300
Опис
Резистор: metal film; SMD; 0204 MiniMELF; 8,2Ом; 0,4Вт; ±1%; 200В
Характеристики
Виробник VISHAY
Тип резистора metal film
Опір 8,2Ом
Потужність 0,4Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 200В
Температурний коефіцієнт 50ppm/°C
Робоча температура -55...155°C
Діаметр 1,5мм
Розміри корпусу Ø1,5x3,6мм
Довжина 3,6мм