SMDMM0204-240R - Резистори SMD
SMDMM0204-240R
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
  • Назва у виробника: MMA02040C2400FB300
Опис
Резистор: thin film; SMD; 0204 MiniMELF; 240Ом; 0,4Вт; ±1%; 200В
Характеристики
Виробник VISHAY
Тип резистора thin film
Опір 240Ом
Потужність 0,4Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 200В
Температурний коефіцієнт 50ppm/°C
Довжина 3,6мм
Корпус 0204 MiniMELF
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C
Діаметр 1,5мм
Розміри корпусу Ø1,5x3,6мм