SMD2010-330K-1% - Резистори SMD
SMD2010-330K-1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: 2010W2F3303T4E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 2010; 330кОм; 0,5Вт; ±1%; 200В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Монтаж SMD
Допуск ±1%
Робоча температура -55...155°C
Потужність 0,5Вт
Опір 0,33МОм
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Робоча напруга 200В
Імпульсна макс. напруга 500В