SMD1206-36K - Резистори SMD
SMD1206-36K
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: 1206S4J0363T5E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 36кОм; 0,25Вт; ±5%; 200В; -55÷125°C
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 1206
Корпус - мм 3216
Опір 36кОм
Потужність 0,25Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 200В
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Імпульсна макс. напруга 400В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...125°C