SMD0805-24K - Резистори SMD
SMD0805-24K
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: 0805S8J0243T5E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0805; 24кОм; 0,125Вт; ±5%; 150В
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 24кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 150В
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Імпульсна макс. напруга 300В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...125°C