SMD0805-12.7K-1% - Резистори SMD
SMD0805-12.7K-1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: 0805S8F1272T5E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0805; 12,7кОм; 0,125Вт; ±1%; 150В
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 12,7кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 150В
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Робоча температура -55...125°C
Імпульсна макс. напруга 300В