SMD0603-5R6 - Резистори SMD
SMD0603-5R6
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: 0603SAJ056JT5E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 5,6Ом; 0,1Вт; ±5%; 50В; -55÷155°C
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 5,6Ом
Потужність 0,1Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 50В
Температурний коефіцієнт 400ppm/°C
Імпульсна макс. напруга 100В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C