SMD0402-5K1 - Резистори SMD
SMD0402-5K1
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: 0402WGJ0512TCE
Опис
Resistor: thick film; SMD; 0402; 5.1kΩ; 62.5mW; ±5%; 50V; -55÷155°C
Корпус - мм 1005
Опір 5,1кОм
Потужність 62,5мВт
Допуск ±5%
Робоча напруга 50В
Робоча температура -55...155°C
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C