SMD0402-332K-1% - Резистори SMD
SMD0402-332K-1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: 0402WGF3323TCE
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0402; 332кОм; 62,5мВт; ±1%; 50В
Корпус - мм 1005
Опір 332кОм
Потужність 62,5мВт
Допуск ±1%
Робоча напруга 50В
Робоча температура -55...155°C
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C