SMD0402-20K - Резистори SMD
SMD0402-20K
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: 0402WGJ0203TCE
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0402; 20кОм; 62,5мВт; ±5%; 50В; -55÷155°C
Корпус - мм 1005
Опір 20кОм
Потужність 62,5мВт
Допуск ±5%
Робоча напруга 50В
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Робоча температура -55...155°C