SK413/100/AL - Радіатори
SK413/100/AL
  • Категорія: Радіатори
  • Виробник: FISCHER ELEKTRONIK
Опис
Радіатор: штампований; L: 100мм; W: 141,05мм; H: 33,3мм; 1,25К/Вт
Характеристики
Виробник FISCHER ELEKTRONIK
Тип радіатора штампований
Довжина 0,1м
Ширина 141,05мм
Висота 33,3мм
Матеріал алюміній
Товщина підстави 7,9мм