SBR10U45SD1-T - Діоди Шотки THT
SBR10U45SD1-T
  • Категорія: Діоди Шотки THT
  • Виробник: DIODES INCORPORATED
Опис
Діод: випрямний Шотткі; SBR®; THT; 45В; 10А; DO201AD; Ufmax: 0,47В
Характеристики
Виробник DIODES INCORPORATED
Тип діода випрямний Шотткі
Корпус DO201AD
Монтаж THT
Зворотна напруга макс. 45В
Струм провідності 10А
Структура напівпровідника одиночний діод
Пряма напруга макс. 0,47В
Струм в імпульсі макс. 200А
Вид упаковки cтрічка
ролик
Технологія SBR®
Струм витоку 0,3мА