RT0603FRE072K2L - Резистори SMD
RT0603FRE072K2L
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
Опис
Резистор: thin film; прецизійний; SMD; 0603; 2,2кОм; 0,1Вт; ±1%
Характеристики
Виробник YAGEO
Тип резистора thin film
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 2,2кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Температурний коефіцієнт 50ppm/°C
Робоча температура -55...155°C