RCA060339K0FKEA - Резистори SMD
RCA060339K0FKEA
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; 0603; 39кОм; 100мВт; ±1%; 75В; -55÷155°C
Корпус - мм 1608
Опір 39кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 75В
Робоча температура -55...155°C
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C