RC2512JK-076K8 - Резистори SMD
RC2512JK-076K8
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
  • Назва у виробника: RC2512JK-076K8L
Опис
Резистор: thick film; SMD; 2512; 6,8кОм; 1Вт; ±5%; 200В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник YAGEO
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 2512
Корпус - мм 6432
Опір 6,8кОм
Потужність 1Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 200В
Імпульсна макс. напруга 500В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C