RC1206JR-076K2 - Резистори SMD
RC1206JR-076K2
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
  • Назва у виробника: RC1206JR-076K2L
Опис
Resistor: thick film; SMD; 1206; 6.2kΩ; 0.25W; ±5%; 200V; -55÷155°C
Тип резистора thick film
Робоча температура -55...155°C
Потужність 0,25Вт
Допуск ±5%
Опір 6,2кОм
Робоча напруга 200В
Імпульсна макс. напруга 500В