RC1206FR-07931RL - Резистори SMD
RC1206FR-07931RL
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 931Ом; 0,25Вт; ±1%; 200В; -55÷155°C
Корпус - мм 3216
Опір 931Ом
Потужність 0,25Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 200В
Імпульсна макс. напруга 500В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C