RC1206FR-07681RL - Резистори SMD
RC1206FR-07681RL
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 681Ом; 0,25Вт; ±1%; 200В; -55÷155°C
Корпус - мм 3216
Опір 681Ом
Потужність 0,25Вт
Робоча напруга 200В
Робоча температура -55...155°C
Допуск ±1%
Імпульсна макс. напруга 400В