RC1206FR-07121RL - Резистори SMD
RC1206FR-07121RL
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
Опис
Резистор: thick film; SMD; 1206; 121Ом; 0,25Вт; ±1%; 200В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник YAGEO
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 1206
Корпус - мм 3216
Опір 121Ом
Потужність 0,25Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 200В
Робоча температура -55...155°C
Імпульсна макс. напруга 400В