RC0805JR-07200R - Резистори SMD
RC0805JR-07200R
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
  • Назва у виробника: RC0805JR-07200RL
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0805; 200Ом; 0,125Вт; ±5%; 150В
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 200Ом
Потужність 0,125Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 150В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C
Імпульсна макс. напруга 300В