RC0805FR-0748K7L - Резистори SMD
RC0805FR-0748K7L
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0805; 48,7кОм; 0,125Вт; ±1%; 150В
Корпус - мм 2012
Опір 48,7кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 150В
Імпульсна макс. напруга 300В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C