RC0805FR-07191RL - Резистори SMD
RC0805FR-07191RL
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0805; 191Ом; 0,125Вт; ±1%; 150В
Корпус - мм 2012
Опір 191Ом
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 150В
Імпульсна макс. напруга 300В
Робоча температура -55...155°C