RC0805FR-07140RL - Резистори SMD
RC0805FR-07140RL
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0805; 140Ом; 0,125Вт; ±1%; 150В
Характеристики
Виробник YAGEO
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 140Ом
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 150В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C
Імпульсна макс. напруга 300В