RC0603JR-0775R - Резистори SMD
RC0603JR-0775R
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
  • Назва у виробника: RC0603JR-0775RL
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 75Ом; 0,1Вт; ±5%; 75В; -55÷155°C
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 75Ом
Потужність 0,1Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 75В
Імпульсна макс. напруга 150В
Робоча температура -55...155°C