RC0603JR-071M5 - Резистори SMD
RC0603JR-071M5
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
  • Назва у виробника: RC0603JR-071M5L
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 1,5МОм; 0,1Вт; ±5%; 50В; -55÷155°C
Характеристики
Виробник YAGEO
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 1,5МОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±5%
Робоча напруга 50В
Імпульсна макс. напруга 100В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C