RC0603FR-1310RL - Резистори SMD
RC0603FR-1310RL
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 10Ом; 0,1Вт; ±1%; RC; 75В; -55÷155°C
Корпус - мм 1608
Опір 10Ом
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 75В
Імпульсна макс. напруга 150В
Серія виробника RC
Монтаж SMD
Вид упаковки ролик 13 дюймів
Робоча температура -55...155°C