RC0603FR-071M05L - Резистори SMD
RC0603FR-071M05L
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 1,05МОм; 0,1Вт; ±1%; 50В; -55÷155°C
Корпус - мм 1608
Опір 1,05МОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 50В
Імпульсна макс. напруга 100В
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C