RC0201FR-07120RL - Резистори SMD
RC0201FR-07120RL
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: YAGEO
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0201; 120Ом; ±1%; 25В; 0,05мм; -55÷125°C
Характеристики
Виробник YAGEO
Тип резистора thick film
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0201
Корпус - мм 0603
Опір 120Ом
Допуск ±1%
Робоча напруга 25В
Розмір W 0,05мм
Робоча температура -55...125°C
Температурний коефіцієнт 200ppm/°C