R71QR32204000K - Плівкові конденсатори ТНТ
R71QR32204000K
Опис
Конденсатор: поліпропиленовий; R71; 220нФ; Uробоча: 1кВDC; 275ВAC
Характеристики
Виробник KEMET
Тип конденсатора поліпропиленовий
Серія виробника R71
Ємність 0,22мкФ
Робоча напруга 1кВ DC
Робоча напруга макс. 275В AC
1кВ DC
Розміри корпусу 32x9x17мм
Монтаж THT
Допуск ±10%
Растр виводів 27,5мм
Кліматична категорія 40/110/56
IEC 60068-1
Імпульсна міцність 180В/мкс
Довжина відводів 30мм
Робоча температура -40...110°C