R30-6013002 - Елементи дистанційні металеві
R30-6013002
Опис
Дистанційна втулка; 30мм; циліндрова; латунь; нікель
Характеристики
Виробник HARWIN
Тип дистанційного елементу дистанційна втулка
Довжина дистанції 30мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 3,3мм
Діаметр зовнішній 4,76мм