R30-6013002 - Metal Spacers
R30-6013002
  • Category: Metal Spacers
  • Manufacturer: HARWIN
  • Part Number: R30-6013002
Description
Spacer sleeve; 30mm; cylindrical; brass; nickel; Out.diam: 4.76mm
Specifications
Manufacturer HARWIN
Type of spacer spacer sleeve
Spacer length 30mm
Sleeve shape cylindrical
Material brass
Plating material nickel
Outside diameter 4.76mm
Internal diameter 3.3mm