PCD-40-700B - Блоки живлення для LED
PCD-40-700B
Опис
Блок живлення: імпульсний; LED; 39,9Вт; 34÷57ВDC; 700мА; IP42; 86%
Характеристики
Виробник MEAN WELL
Додаткові функції активне PFC
функція затемнення симістором
Клас герметичності IP42
Вид блоку живлення LED
Використання LED
Увага! номінальні параметри, отримані при повному навантаженні
Захист від короткого замикання SCP
перегрівання OTP
Електричне під'єднування проводи
Тип блоку живлення імпульсний
Режими роботи стабілізація струму
Робоча температура -30...50°C
Вихідний струм 0,7А
Зовнішні розміри 84x57x29,5мм
Кількість виходів 1
Потужність 39,9Вт
Напруга живлення 180...295В AC
Вихідна напруга 34...57В DC
ККД 86%