NFR1W-0R56 - Резистори ТНТ
NFR1W-0R56
Опис
Резистор: metal film; запобіжний; THT; 560мОм; 1Вт; ±10%; Ø3,5x10мм
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора metal film
Вид резистора запобіжний
Монтаж THT
Опір 0,56Ом
Потужність 1Вт
Допуск ±10%
Розміри виводів Ш0,54x28мм
Розміри корпусу Ø3,5x10мм
Виводи осьові
Довжина 10мм
Діаметр 3,5мм