NEO-57-036-10 - Свердла по металу
NEO-57-036-10
Опис
Набір свердел; для металу; Ø: 5,5мм; L: 93мм; циліндровий; 10шт.
Характеристики
Виробник NEO TOOLS
Тип аксесуарів для електричних інструментів набір свердел
Тип свердла для металу
Діаметр свердла 5,5мм
Довжина 93мм
Матеріал швидкорізальна кобальтова сталь HSS-Co
Довжина робочої частини 57мм