NEO-57-036-10 - Drills for Metal
NEO-57-036-10
Description
Drill set; for metal; Ø: 5.5mm; L: 93mm; Working part len: 57mm
Specifications
Manufacturer NEO TOOLS
Type of power tool accessories drill set
Kind of drill bit for metal
Drill diameter 5.5mm
Length 93mm
Material high speed steel cobalt HSS-Co
Working part length 57mm