N006120BB1LZ-WW - Джерела світла - світлодіодні стрічки
N006120BB1LZ-WW
Опис
NEON LED tape; white warm; 2835; LED/m: 120; 6mm; IP65; 8W/m; 12VDC
Характеристики
Виробник IPIXEL LED
Робоча температура -40...50°C
Відповідність стандарту UL
Товщина 12мм
Ширина 6мм
Секція різання 25мм
Робоча напруга 12В DC
Потужність на метр 8Вт/м