MRS25000C1621FCT00 - Резистори ТНТ
MRS25000C1621FCT00
  • Категорія: Резистори ТНТ
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thin film; THT; 1,62кОм; 600мВт; ±1%; 350В; Ш0,6x28мм
Характеристики
Виробник VISHAY
Тип резистора thin film
Монтаж THT
Опір 1,62кОм
Потужність 0,6Вт
Допуск ±1%
Розміри корпусу Ø2,5x6,5мм
Температурний коефіцієнт 50ppm/°C
Довжина 6,5мм
Діаметр 2,5мм
Розміри виводів Ш0,6x28мм
Робоча напруга 350В