MOF2WS-330K - Резистори ТНТ
MOF2WS-330K
Опис
Резистор: metal oxide; THT; 330кОм; 2Вт; ±5%; 350В; Ш0,7x35мм
Характеристики
Виробник SR PASSIVES
Монтаж THT
Робоча напруга 350В
Розміри корпусу Ø4,2x11мм
Виводи осьові
Допуск ±5%
Розміри виводів Ш0,7x35мм
Діаметр 4,2мм
Довжина 11мм
Опір 0,33МОм
Потужність 2Вт
Імпульсна макс. напруга 700В