MF03SFF330JA19 - Резистори ТНТ
MF03SFF330JA19
Опис
Резистор: metal film; THT; 33Ом; 3Вт; ±1%; MF; 500В; Ø5,5x16мм
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора metal film
Монтаж THT
Опір 33Ом
Потужність 3Вт
Допуск ±1%
Серія виробника MF
Робоча напруга 500В
Розміри корпусу Ø5,5x16мм
Виводи осьові
Довжина 16мм
Діаметр 5,5мм