MF02SFF1200A10 - Резистори ТНТ
MF02SFF1200A10
Опис
Резистор: metal film; THT; 120Ом; 2Вт; ±1%; MF; 500В; Ш0,7x25мм
Характеристики
Виробник ROYALOHM
Тип резистора metal film
Монтаж THT
Опір 120Ом
Потужність 2Вт
Допуск ±1%
Серія виробника MF
Робоча напруга 500В
Розміри виводів Ш0,7x25мм
Розміри корпусу Ø5x12мм
Температурний коефіцієнт 50ppm/°C
Виводи осьові
Довжина 12мм
Діаметр 5мм